אודות

כאן על הכביש העוסקת בייעוץ אישי, התאמה ושיווק כלי רכב לקהל הפרטי והעסקי. כחלק מפעילות החברה שמה לעצמה מטרה לשקף ללקוח ולאפשר חווית קנייה בטוחה בליווי אנשי מקצוע מתאימים לכל משימה. קניית רכב אינו דבר פשוט המצריך ידע רב בבחירת הדגם המתאים לצורכי הלקוח ועד לספק המתאים והנכון עבור הרכישה ואספקת הרכב. מגוון ספקי רכב המוצגים באתר נבדקו על ידינו גם בשירות ברישיונות המתאימים ובמלאי הרכבים הגדול והזמין עבורכם.

פעילויות עיקריות של החברה: 

השכרת רכב בארץ ובחו"ל – מספר ספקי הרכב העומדים לרשותכם מציעים מגוון גדול של רכבים במחירים שונים ובתנאים שונים אנו כאן על מנת לאתר עבורכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר ובתנאים הטובים ביותר על מנת לאפשר לכם לנסוע בראש שקט.

רכישת רכב חדש 0 ק"מ – צי כלי רכב חדשים עומד לרשותכם ומבטיח שבתוך זמן קצר תוכלו לצאת עם רכב חדש ובתנאי מימון מצויינים בהתאמה ולפי יכולות התקציב שלכם.

יבוא אישי לרכבי יוקרה – יבוא רכבים הינו תהליך לא פשוט אשר מחייב אתכם לבצע אותו עם מתווכים מורשים מטעם משרד התחבורה בצורה תקינה וברורה. כחלק מפעילותנו נשמח לעמוד לרשותכם ולאתר עבורכם את הרכב על פי בקשתכם ולהתחיל יחד בליווי עם אחד מחברות הרכב המאושרות לבצע את תהליך הייבוא ש הרכב לארץ בביטחון מלא וסיוע בכל הנוגע לרישום הרכב בישראל ע"פ כל התקנות הדרושות.