בחר קטגוריה
רכב פרטי
רכב משפחתי
רכב יוקרה
מכירת רכב
קניית רכב
השכרת רכב
מחיר
עלות
יבוא מקביל
ליסינג
יבוא אישי
רכב
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
צפון
מרכז
דרום
במרכז
בצפון
בירושלים
ירושלים
בחיפה
חיפה
באשדוד
בפתח תקווה
בנתניה
בבאר שבע
בתל אביב
רעננה
חולון

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

וולוו

וולוו יצרנית רכב שבדית המתמחה ביצור כלי רכב פרטיים, רכבי יוקרה, חטיבת משאיות,אוטובוסים וציוד כבד כלי צמ"ה. החברה נוסדה בשנת 1926. בארץ חברת וולו מיוצגת ומיובאת ע"י קבוצת מאיר המתמחה בשיווק ומכירה של כלי רכב, משאיות וכלי צמ"ה. כיום בישראל מספר רב של דגמים הנושאים את שם החברה וכוללים רכבי פנאי רכבי מנהלים, רכבים יוקרתיים ורכבים לתעשייה בישראל.

הדגמים הקטנים של היצרן הנראים בכבישי ישראל הם : וולו S40, וולוו S60, ווהמתחרה הישירה למרצדס SCLASS ו BMW סדרה 7 היא האחת והיחידה וולוו S90 רכב מנהלים גדול מימדים הכולל את כל מערכות הנוחות והבטיחות שיש להציע, עיצוב חיצוני ופנימי מדהים הכולל מתיחת פנים חדשה המזוהה עם הגריל הקדמי הגדול והעוצמתי. בנוסף וולוו בשנים האחרונות התחילה לשווק את שני הגיפים הנסחרים בארץ XC60 , XC90  רכבי שטח גדולים המגיעים בגרסת פלאג אין אשר משלב מנוע בנזין ומנוע חשמל המנועים החדשים T8 מבצעים עבודה מצויינת ומספקים חווית כביש יוצאת דופן.

בארץ כיום ניתן להשיג את וולו XC40  החדשה להשכרה ומתאים למי שמעוניין לחוות את הרכב למספר ימים בודדים פני רכישתו. יצרנית וולוו העולמית ידוע מאוד באמינות הרכבים הפונים לכלל האוכלוסיה וכלל הענפים: ענף הבניה בארץ כחלק מתפעולו השוטף משתמש עם כלים כבדים כגון: טרקטורים, מחפרונים, ומשאיות בכל המשקלים אשר נועדו להעברות ציוד.

רכבים של וולוו

צור קשר
כתובת: הרימון 15, פ"ת

טלפון: 0747691122

מייל: Sales@driveit.co.il