בחר קטגוריה
רכב פרטי
רכב משפחתי
רכב יוקרה
מכירת רכב
קניית רכב
השכרת רכב
מחיר
עלות
יבוא מקביל
ליסינג
יבוא אישי
רכב
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
צפון
מרכז
דרום
במרכז
בצפון
בירושלים
ירושלים
בחיפה
חיפה
באשדוד
בפתח תקווה
בנתניה
בבאר שבע
בתל אביב
רעננה
חולון

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

יגואר

יגואר כסמל הסטטוס המפואר המתנוסס על רכבי המותג הוא אחד מחמישה חתולים גדולים ממשפחת הפנתרים. חברה בריטית אשר נוסדה בשנת 1922 ומתמחה בייצור מכוניות נקנתה בבעלות מלאה על ידי חברת פורד משנת 1990 ועד 2008 שנרכשה על ידי חברת טאטא ההודית.

חברת יגואר בארץ משווקת ומופצת על ידי יבואן חברת המזרח לשיווק מכוניות בע"מ המייבאת ומפיצה גם כן את המותג לנד רובר המוכר. רכבי יוקרה עוצמתיים הכוללים מספר רב של דגמי ספורט, רכבי פנאי ושטח. ליגואר מגוון רחב של רכבים החל מרכבי קצה מעבר לרכבי יוקרה מנהלים, ג'יפים יוקרתיים המשלבים עיצוב ותכנון מדויק באמצעות יכולות שטח יוצאות דופן.

דגמי יגואר מאופיינים בחרטום דומיננטי, הנעה אחורית או כפולה ורכבים המספקים המון כוח בגלגלים. יגואר XE החדשה רכב מנהלים יוקרתי המגיע עם המון אבזור פנים הכולל מסך מגע 8 אינץ' מערכת שמע איכותית, מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה, ריפודי עור איכותי בעלי כיוונון למושבים הקדמיים, גג שמש פנורמי נפתח ומנוע בנזין בעל הנעה אחורית המייצר 200 כוחות סוס.

יגואר EPACE ג'יפ המשלב עיצוב חד בעל קווים מדויקים בחוץ ובפנים, מערכות אבזור חדשות לבטיחות מירבית , וחבילת עזר לחניה אוטומטית.

יגואר FPACE מגיע בעיצוב אלגנטי הכולל פנסי קסנון, תא כפפות מקורר, מפתח לפעילות ספורטיבית ומספר מערכות בטיחות חדישות המסייעות לנהג ושומרים על ערנותו בזמן הנהיגה בבטחה.

יגואר I PACE ELEKTRIC רכב החשמל הראשון של החברה בעיצוב ג'יפון עם המון מרווח פנים בתא הנהג והנוסעים נוחת בישראל עם 2 מנועים חשמליים המייצרים הספק של 400 כוחות סוסו 4.8 שניות בלבד מ 0 – 100 טווח נסיעה גדול ומרשים המאפשר לכם לנוע כ 470 ק"מ בין כל טעינה, נתונים מרשימים לרכב החדש.

רכבים של יגואר

צור קשר
כתובת: הרימון 15, פ"ת

טלפון: 0747691122

מייל: Sales@driveit.co.il