בחר קטגוריה
רכב פרטי
רכב משפחתי
רכב יוקרה
מכירת רכב
קניית רכב
השכרת רכב
מחיר
עלות
יבוא מקביל
ליסינג
יבוא אישי
רכב
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
צפון
מרכז
דרום
במרכז
בצפון
בירושלים
ירושלים
בחיפה
חיפה
באשדוד
בפתח תקווה
בנתניה
בבאר שבע
בתל אביב
רעננה
חולון

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

לקסוס

לקסוס מותג היוקרה של היצרן טויוטה היפני, מותג לקסוס נולד בשנת 1988 ומונה כיום 5 דגמים מובילים המשווקים לארץ על בסיס סדיר. רכבי לקסוס ידועים באמינותם ובתמורה המלאה לכסף. רכבי לקסוס מעוצבים ומתכוננים בקווים עדינים ויוקרתיים, אסתטיקה מרשימה ומערכות הבטיחות המובילות בעולם ועכשיו מגוון גדול של דגמי לקסוס בגרסה חשמלית היברידית.

המותג מונה מספר דגמי מנהלים : לקסוס LS ספינת הדגל של החברה רכב המנהלים הגדול העוצמתי והיוקרתי כיום מוצג בישראל בדור החמישי של הדגם ומשלב עיצוב עוצר נשימה וחווית נהיגה יוצאת דופן עם מכלול האבזורים והעדכונים של הדגם החדש. לקסוס ES מכונית סלון יוקרתית המשלב טכנולוגיה היברידית מהמובילות בעולם.  ולקסוס IS מכונית הספורט סדאן של המותג היפני מגיע עם עיצוב חדש וביצועים מצוינים לצד בוללת טעינה עצמית רכב חסכוני סוחף ומרגש.

מחלקת ה SUV של החברה מונה 3 דגמים עיקריים : לקסוס UX הגיפון החדש שנחת לאחרונה בישראל מציג עיצוב נועז, מעודכן ומדוייק וניתן גם לרכישה בגרסה היברידית. לקסוס NX הקורסאובר המדובר בעל עיצוב יוקרתי ומראה ספורטיבי מציג נתונים מרשימים בביצועים וברמת האבזור הכולל בתוכו גג פנורמי, סלון עור איכותי, כניסה והתנעה ללא מפתח קילס גו, עיצוב הרכב מגיע עם חזית גריל מרשימה וברורה בעלת פנסי לד ועוד המון טכנולוגיות בטיחות מתקדמות.

לקסוס RX גיפ הקרוסאובר הגדול והעוצמתי של היצרן היפני, רכב משפחתי וגדול המיוצר עם שפע של מקום ונוחות לכלל נוסעי הרכב.

צור קשר
כתובת: הרימון 15, פ"ת

טלפון: 0747691122

מייל: Sales@driveit.co.il