בחר קטגוריה
רכב פרטי
רכב משפחתי
רכב יוקרה
מכירת רכב
קניית רכב
השכרת רכב
מחיר
עלות
יבוא מקביל
ליסינג
יבוא אישי
רכב
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
צפון
מרכז
דרום
במרכז
בצפון
בירושלים
ירושלים
בחיפה
חיפה
באשדוד
בפתח תקווה
בנתניה
בבאר שבע
בתל אביב
רעננה
חולון

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

פורשה

פורשה גרמניה אשר נוסדה בשנת 1931 אשר התמחות החברה הייתה ייעוץ לכלי רכב ופיתוח מנועים בשנים אלה עדיין לא ייצרה מותגי רכב תחת שמה. במרוצת השנים ובשנת 1950 הפכה החברה ליצרנית רכב עצמית עם סדרות רכב מתוכננות היטב. דגם ה 911 זכה לתהילה רבה מצד אוהבי הרכב אשר יוצר בגרסת 4 מושבים ומנוע 6 צילינדרים אחורי.

כיום ובעידן של היום ניתן לראות בכבישי ישרא לא מעט רכבי פורשה ממגוון גדול של דגמים: פורשה 718,  טייקן,  פאנמרה,  מקאן, קאיין וכמובן ה 911 קאררה שהפכה ממש בשנת 2019 לדגם החדש הנושא את השם 992.

הקאררה S החדשה מבית פורשה מציג נתונים מרשימים מאוד אשר כוללים מנוע טורבו כפול המייצר 450 כוחות סוס, מערכות הבטיחות ודאי כוללות את כל מערכות העזר וסיוע בנהיגה ושמירת מרחק אדפטיבים מהרכב שלפנים, חוץ ועיצוב הרכב כולל פסי קישוט קרבון, פנסי PDSL החדשים, גג פנורמי זכוכית ונפתח, קליפרים אדומים ועוד..

הפנמרה הדגם החשמלי אשר כבש את ישראל באמצעות העיצוב המדוייק שלרכב קופה בעל 4 מושבים נוחים ומרווחים לכלל הנוסעים. בשנת 2015 דגם הפנמרה נכנס לישראל עם מנוע בנזין 2 ליטר ומנוע חשמלי נוסף הנקרא פלאג אין ומאפשר להטעין את הרכב בבית ולהנות מנסיעה חסכונית במיוחד כ 60 ק" נסיעה. הפנמרה החדשה מגיע עם מנוע 2 ליטר פלאג אין חשמלי המספק 463 כוחות סוס 4 על 4, מזגן אחורי נפרד ולוח טאצ לשליטה מלאה גם לנוסעי מאחור.

הקאיין הינו הגיפ הגדול בחבורה רכב שטח עוצמתי אשר הגיע גם הוא עם מנוע משולב חשמל ומספק חווית נהיגה מצוינת.

לחובבי הספורט והכוח 911GT3 RS רכב עוצמתי חזק ומיוחד המגיע עם מנוע של היצרנית הבווארית 4000 סמ"ק ומספק 500 כוחות סוס. דגם הקופה בעל 2 מושבים בלבד.

רכבים של פורשה

צור קשר
כתובת: הרימון 15, פ"ת

טלפון: 0747691122

מייל: Sales@driveit.co.il